ביטוח חיים

בקצרה:

ביטוח חיים הוא הסכם/חוזה ביטוח בין חברת הביטוח למבוטח, המקנה הטבה כספית במקרה של מות המבוטח. ההטבה הכספית ניתנת בצורה של סכום חד-פעמי, או בצורה של קצבה חודשית. בתמורה לעצם היותו מבוטח משלם המבוטח פרמיה תקופתי שעולה עם השנים.

עיקרי הכיסוי

  • ביטוח חיים הוא ביטוח מסוג פיצוי. המשמעות היא שבמקרה של פטירת המבוטח היורשים או המוטבים שנקבעו בפוליסה יקבלו את סכום הביטוח שרכש המבוטח.
  • עם ההצטרפות לפוליסה על המועמד לביטוח למלא הצהרת בריאות ושאלונים נוספים על אורח חייו. המצב הבריאותי ואורח החיים (למשל עיסוקו, ספורט אתגרי או פעילויות אחרות שמעמידות את המבוטח בסיכון גבוה יותר) ישפיעו על גובה הפרמיה(מחיר) שיידרש לשלם ולעתים אף על ההחלטה של חברת הביטוח האם לבטחו או שלא…
  • ביטוח החיים אינו תוכנית חיסכון. כספי הפרמיה לא נצברים המשמעות היא שאם לא אירע מקרה ביטוח ולא הוגשה תביעה במהלך חיי הפוליסה, כספי הפרמיה ששולמו במהלך השנים לא יוחזרו.

  • מי שיקבל את כספי הפיצוי של ביטוח החיים הם המוטבים שמונו לפוליסה. אם לא מונו מוטבים, אלו יהיו היורשים על-פי חוק. בכל שלב ניתן לשנות את המוטבים בפוליסה (להוסיף או לגרוע מוטבים) ואת אופן חלוקת סכום הביטוח ביניהם (ניתן לחלק באופן שווה או שונה), באמצעות הודעה מתאימה לחברה.
  • בכל שלב במהלך תקופת הביטוח ניתן גם לשנות את סכום הפיצוי שרכשתם (להקטין או להגדיל – בכפוף להליך חיתום, בהתאם לשינויים שחלו בחייכם), וכך גם להשפיע על גובה הפרמיה וההוצאה החודשית שלכם על ביטוח.

  • ​ביטוחי החיים מסתיימים עם הגיעו של המבוטח לגיל 75 או 80 בהתאם לתנאי הפוליסה של החברה.

לתיאום פגישה בגובה העיניים חייגו 08-631-7080 או השאירו פרטים

למה זה שווה לכם?

אנחנו עובדים עם מספר חברות ביטוח ומוכרים מגוון רחב של מוצרים ולכן יודעים להתאים לכם את הביטוח הטוב והזול ביותר שמתאים לכם ויכסה אתכם בצורה המיטבית.

שווה
זהב

מבצע
יענקלה

הנחות והטבות משמעותיות מאד(לעיתים מעל 50% הנחה)
למספר גדול של שנים למצטרפים חדשים

לתיאום פגישה בגובה העיניים חייגו 08-631-7080 או השאירו פרטים

פופולרי

תשובה: בעבר ביטוח חיים סיפק מענה רק כסכום חד פעמי או קצבה חודשית למוטבים במקרה מוות. כיום חברות הביטוח מתאימות עצמן לצרכי המבוטחים ומעבר לביטוח ריסק הוותיק והמוכר, קיימות גם פוליסות למקרה מוות הנגרם רק מתאונה

חיובי ניתן לבצע זאת וכך להגדיל את הפיצוי למקרה של מוות חלילה.

לא תמיד, יש לבדוק בצורה מדויקת מה מציעה הפוליסה החדשה לעומת הקיימת, יש לזכור שבעת רכישת פוליסה חדשה המבוטח נדרש במתן הצהרת בריאות חדשה ואם אינו בקו הבריאות לא מומלץ לעשות זאת  בכדי "לחסוך" כמה שקלים בחודש…

המחיר משתנה בהתאם לתנאי הפוליסה אחת לשנה או לחמש שנים בד"כ.

ביטוח חיים למקרה מוות יזכה את המוטבים בסכום הביטוח במקרה מוות מכל סיבה שהיא. הסייג היחיד בביטוחי חיים הוא פיצוי בגין מקרה מוות כתוצאה מהתאבדות של המבוטח. במקרה כזה, יהיו זכאים המוטבים לסכום הביטוח הנקוב בפוליסה, רק במידה וחלפה שנה מיום ההצטרפות של המבוטח לפוליסה.

היי זה אני:

סו"ב מאי גולדשלגר

סו"ב יענקלה גולדשלגר