ביטוח בריאות

בקצרה:

מהו בעצם ביטוח בריאות פרטי ולמה זה חשוב?
ביטוח בריאות פרטי מהווה פתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית שבעצם מתחייבת בתקנונים של כל קופות החולים לתת לנו מענה "סביר".
אבל מי קובע מהו הזמן או הטיפול הסביר לחולה?
הרי מה שסביר לאחד נראה לא סביר בעליל לאחר, לא כך?

ביטוח בריאות – הפרטים המלאים:

לאחר שהבנו מה בעצם "מקבלים" מקופ"ח ומה חסר כאן נכנס לתמונה ביטוח הבריאות הפרטי שבעצם מאפשר לכם שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי ללא תלות והמתנה לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות ו/או קופות החולים.
ביטוחי הבריאות מהווים בעצם רפואה פרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הממשלתית. מיד כשעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר – יש למבוטח זכאות לקבלם.

בביטוח בריאות ניתן לבחור את הרופא המטפל בארץ(מתוך רשימה של חברת הביטוח) או בחו"ל על פי העדפה אישית. עלויות האשפוז, הטיפול וכל הצרכים הנלווים, ממומנות על ידי חברת הביטוח. במקרים רבים מדובר בסכומים של עשרות ומאות אלפי דולרים שלולא ביטוח בריאות פרטי נופל על החולה ומשפחתו.
עלותו של ביטוח בריאות פרטי משתנה ונעה בין שקלים בודדים ועד מאות שקלים לחודש כתלות במוצר הנרכש גיל/מין ומצב בריאותו של המבוטח.

פוליסת ביטוח בריאות פרטית היא פוליסה מודולארית שתואמת את צרכיו של המבוטח. המבוטח יכול לבחור את הכיסויים שברצונו לרכוש וגם לשלב ביניהן:

לתיאום פגישה בגובה העיניים חייגו 08-631-7080 או השאירו פרטים

למה זה שווה לכם?

אנחנו עובדים עם מספר חברות ביטוח
ומוכרים מגוון רב של מוצרים
ולכן יודעים להתאים לכם את הביטוח הטוב והזול ביותר.

שווה
זהב

מבצע
יענקלה

הנחות והטבות משמעותיות ביותר
למספר לא מבוטל של שנים למצטרפים חדשים

לתיאום פגישה בגובה העיניים חייגו 08-631-7080 או השאירו פרטים

פופולרי

הביטוחים של קופ"ח מתחלקים לשני רבדים:

רובד ראשון בסיסי: (חובה וקיים לכל אזרח): שירותי בריאות הניתנים לכולנו על פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי ועבורו אנחנו משלמים דרך תלוש השכר שלנו.

רובד שני: הביטוחים המשלימים של קופות החולים(בחירה)

רובד שלישי: ביטוחי הבריאות הפרטיים: ביטוח בריאות פרטי מהווה את הרובד השלישי ונועד בראש ובראשונה למלא פערים וחסרים שאינם מקבלים מענה הולם במסגרת סל הבריאות הממלכתי או במסגרת הביטוחים המשלימים של קופות החולים. פערים אלו מתייחסים על פי רב למקרים רפואיים קשים, "קטסטרופות" שעלות הטיפול בהם עלולה להגיע למיליוני שקלים, לדוגמא: טיפולים והשתלות איברים בחו"ל, תרופות מצילות חיים שאינן כלולות בסל הבריאות ועוד. על מנת להחליט האם לרכוש ביטוח בריאות פרטי, יש להכיר את כלל הכיסויים הניתנים במסגרת הרובד הראשון והשני, לבחון את סוגי הכיסויים הניתנים במסגרת הפוליסה הפרטית, ולשקלל את הסיכונים להם אתם רוצים כיסוי.

בעבר הפוליסה הייתה לכל החיים, אך לאחר הרפורמה בשנת 2016 הרגולטור קבע כי הפוליסה תתעדכן בכל שנתיים.
ההחלטה לשנות את המציאות נבעה מכמה סיבות, החשובה שבהן היא ההתפתחות המואצת של מדע הרפואה, שמביא פתרונות לבעיות שהיו חשוכות מרפא קודם לכן. סיבה נוספת היא השינויים בסל הבריאות הממלכתי והתרופות.
ולכן שמבינים זאת, ביטוח בריאות נדרש לעדכונים יותר מכל תחום ביטוח אחר…

היי זה אני:

סו"ב מאי גולדשלגר

‏055-6880045

סו"ב יענקלה גולדשלגר

‏055-6880045