ביטוח דירה
מבנה ותכולה

בקצרה:

ביטוח הדירה מקנה כיסוי במקרה של נזק למבנה או לתכולת הדירה בעקבות מגוון רחב של אירועים כגון: רעידת אדמה, פריצה, הצפה, אש, התפוצצות ועוד. ניתן לרכוש פוליסה הכוללת את רכיבי המבנה והתכולה גם יחד או לרכוש רק את אחד הרכיבים בהתאם לצורך. פוליסת ביטוח הדירה שלנו כוללת גם מספר כיסויים מיוחדים והרחבות הניתנות ללא תוספת תשלום כהטבה ללקוחותינו, לדוגמה הרחבת כיסי צד ג ל-2 מיליון ₪ למקרה ולתקופה בגבולות הגאוגרפים של המדינה(ברירת המחדל הינה מיליון ₪).

מה זה בעצם כולל?

פירוט הכיסויים בפוליסת ביטוח מבנה:

ביטוח לנזקי מבנה – כיסוי למבנה הדירה, קירות, דלתות, צמודי מבנה, ארונות מטבח, שיש, מערכות סולאריות, כלים סניטאריים, הרחבה לבריכת שחיה, יחידות דיור ועוד…

 

פירוט הכיסויים בפוליסת ביטוח תכולה:

ביטוח לנזקי תכולה – כיסוי לריהוט, ביגוד, מכשירי חשמל, תכשיטים חפצי ערך ופרטי אמנות ופריטי רכוש נוספים. הכיסוי בעצם מאפשר לחזור למסלול החיים ללא הוצאות.

הרחבות לבחירה (חלקן בתוספת תשלום):

  • הרחבת צד ג' – כיסוי לנזקי גוף ורכוש שנגרמו לשכנים, אורחים, אש ומים וכד' כתוצאה מרשלנותו של המבוטח. ללא תשלום נוסף(בד"כ עד מיליון ₪) בביטוח מבנה ותכולה, אך ניתן להגדיל את הסכום בתוספת תשלום.
  • הרחבה לנזקי מים ושירותי חירום – נזקי צנרת, נזקי איטום לקוי ורטיבות, שירותי חירום לתקלות אינסטלציה, ניתן אף להרחיב לשרברב פרטי.
  • נזק לציוד אלקטרוני נייח כמו: מערכות קול וטלוויזיה, כל הסיכונים למבנה ותכולה לשעונים ותכשיטים ועוד..
  • ביטוח סכום נוסף למבנה כתוצאה מרעידת אדמה ו/או אש – הרחבה (בתשלום) לדיירי בתים משותפים המעניקה כפל פיצוי, בגובה ערך מבנה, כאשר הנזק למבנה הינו מ-70% ומעלה.
  • הרחבה לפעילות עסקית בבית המבוטח כולל ביטוח אחריות כלפי צד שלישי בגין פעילות עסקית (קוסמטיקה ,מרפאה ,משרד וכו').
  • ביטוח לדודי חשמל ולדודי שמש שנפחם עד 200 ליטר.
  • כיסוי לחלק מהתכולה מחוץ לדירה, גם לנסיעה לחו"ל.
  • שחזור מסמכים שנגנבו או ניזוקו.
  • חובות מעבידים לעובדי משק בית.

עיקרי התנאים למבוטח:

ביטוח דירה הינו ביטוח מודולארי(גמיש) המאפשר לכל לקוח בנייה אישית של מערך הכיסויים בפוליסה, משמע שאת כל אחד מהכיסויים – מבנה ו/או תכולה – ניתן לרכוש ללא תלות בכיסויים האחרים. לחלק מהכיסויים כאמור קיימות אפשרויות הרחבה.

דגשים לקראת רכישה של תוכנית הביטוח:

כיסויי מבנה ותכולה כוללים נזקים שנגרמו כתוצאה מאש, רעידת אדמה, נזקי טבע ,פריצה, פעולות זדון ומקרי ביטוח נוספים המפורטים בפוליסה. כיסוי הוצאות שיקום הדירה עלול לכלול גם הוצאות בגין שמאים, אדריכלים, קבלנים, הוצאות שכר דירה במקרה והדירה אינה ראויה למגורים(עד 12 חודשים) ועוד…ביטוח המבנה כולל כברירת מחדל גם את החלק היחסי ברכוש משותף כמו: מעליות ושטחים משותפים.

לתיאום פגישה בגובה העיניים חייגו 08-631-7080 או השאירו פרטים

למה זה שווה לכם?

אנחנו עובדים עם מספר חברות ביטוח ומוכרים מגוון רב של מוצרים ולכן יודעים להתאים לכם את הביטוח הטוב והזול ביותר שמתאים לכם ויכסה אתכם במידת הצורך במידה המיטבית.

Group 168

שווה
זהב

במידה והינכם מבוטחים כבר בביטוח מבנה דרך הבנק כדאי מאד לבדוק טוב מה כולל הביטוח היות והבנק דואג לאינטרס שלו ולהשקעה שלו רב הסיכויים שהפוליסה שלכם לוקה בחסר, לדוגמה ללא ביטוח צד שלישי או תכולה.

מבצע
יענקלה

הנחות והטבות גדולות מאוד

לביטוח מבנה ותכולה, למגוון רב של דירות כדוגמת בתי עץ ויחידות דיור

לתיאום פגישה בגובה העיניים חייגו 08-631-7080 או השאירו פרטים

פופולרי

במידה ורכשת כיסוי לנזקי צנרת אזי יש לחייג למוקד החירום של חברת הביטוח מייד ולפתוח קריאה, המספר ליצירת קשר מופיע בדפי הפוליסה ומשתנה בין החברות השונות.

כן חייב לדווח, במידה ולא מצויין בפוליסה שמדובר בדירה מחולקת בעת קרות מקרה רב הסיכויים שחברת הביטוח תדחה את התביעה.

חד משמעית לא, ביטוח דירת מגורים כשמו כן הוא, אינו מכסה מטרות נופש!

כן, חייב להרחיב את הפוליסה לפעילות עסקית על מנת שיהיה כיסוי בפוליסה

אביגיל קרן

עדן ירווה

רוית קוטק